В рамках підготовки до зими комунальному підприємству «Дирекція замовника» довелося виконувати позапланові роботи.

Про це повідомив директор «Дирекції замовника» Богдан Абрамович. За його словами, в процесі обстеження і підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2013-14 років виявили чимало проблемних моментів, які не були враховані у попередніх планах робіт і заходів. Передовсім це стосується гуртожитків, які «Дирекція замовника» обслуговує з квітня минулого року, пише ЗК.

Зокрема, окрім уже відремонтованих п’яти дахів, підприємство планує провести додаткові часткові ремонти покрівель у будинках № 134 на вул. Галицькій, № 28-«б» та № 41 на вул. Сорохтея, № 19 на вул. Петлюри і у будинку № 103 на вул. Чорновола.
Також додатково планують відремонтувати підвальні розгалуження холодного та гарячого водопостачання і водовідведення у будинках №№ 136-«б», «в» на вул. Коновальця, де вже відремонтували мережі опалення. А у підвалах двох будинків на вулицях Чорновола і Мазепи встановили насоси для відкачування ґрунтових вод, що теж не було передбачено.

«В принципі, ми готові до експлуатації житлового фонду в осінньо-зимовий період. Залишається ще придбати протиожеледні матеріали, щоб посипати прибудинкові території. Ми зможемо увійти в зиму нормально і забезпечити мешканцям належний комфорт проживання взимку», – підсумував Б.Абрамович.

Нагадаємо, що «Дирекція замовника» обслуговує 37 житлових будинків. 16 з них – колишні будинки військової квартирно-експлуатаційної частини гарнізону, а решта – гуртожитки.