Буковель, Ворохта, Яремче: куди поїхати на Новий рік у Карпати - Львів  Vgorode.ua

За інформацією “Укрзалізниці”, з 13 грудня відновлюється рух пасажирського поїзда №025 / 026 “Одеса-Рахів”, який скасували ще в березні у зв’язку з карантином. Однак, поїзд змінює режим роботи, інформує traffic.

Раніше він був щоденним і “двогрупним” – частина вагонів після Львова слідувала через Івано-Франківськ, Яремче та Ворохту до Рахова, а інша частина – до Перемишля у Польщу.

Зараз же, у зв’язку з закриттям кордонів для міжнародних залізничних пасажирських перевезень, даний поїзд через день слідуватиме від Одеси до Рахова, а ще через день – від Одеси до Ужгорода, на додаток до наявного поїзда.

Продаж квитків на сайті “Укрзалізниці” на даний поїзд ще не відкритий. Курсуватиме він до середини січня, після чого керівництво залізниці прийматиме рішення про продовження його проходження, або про скасування.

Також на дати з середини грудня призначаються поїзда в сторону Рахова з Києва – №357 / 358 “Гуцульщина”, а також поїзди №137 / 138 Хмельницький – Лисичанськ, який курсуватиме 6 разів на тиждень і 069/070 Львів – Маріуполь в щоденному режимі.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!