Результат пошуку зображень за запитом "туристи"

Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, туристичний збір за 2016 рік становив 2,3 млн грн, а за 11 місяців 2017 року – 3 млн грн, що становить 128% річного показника минулого року.

Протягом 2017 року за грантові та бюджетні кошти комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в області:

– споруджено візит-центри у м. Галичі та с. Ільці Верховинського району;

– облаштовано перильне загородження оглядового майданчика в урочищі Городище поблизу с. Одаїв Тлумацького району;

– відновлено криївку біля с. Грабівка Калуського району;

– облаштовано притулок на полонині Плісце у Рожнятівському районі;

– завершується облаштування місць для стоянок туристичного автотранспорту на території Галицького НПП;

– виготовлено і встановлено 38 туристично-інформаційних стендів.

Також, проведено навчальні тренінги з питань організації послуг у сфері сільського зеленого туризму (26.04, м. Івано-Франківськ), «Сприяння розвитку туризму в Івано-Франківській області» (20-22.07, с. Поляниця Яремчанської міської ради), «Результативна гостинність: від основ сервісу до підбору персоналу» (29.09, м. Івано-Франківськ).

Крім того, оновлено процедуру добровільної категоризації туристичних садиб в області. Повноваження на їх проведення має громадська рада з питань категоризації індивідуальних засобів розміщення (туристичних садиб) в області, створена при управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Туристичний потенціал Івано-Франківщини презентовано у Києві, Одесі, Львові, Ужгороді, Ополі (Республіка Польща), Бая Маре (Румунія). Спільно з акредитованими екскурсоводами проведено VI сезон безкоштовних щонедільних екскурсій містом Івано-Франківськом (21.05-27.08.2017). Проведено форум «Туристичний бізнес як перспектива успіху Івано-Франківського регіону» (10.10, м. Івано-Франківськ), на якому була оприлюднена ініціатива створення Туристичної ради Івано-Франківської області. Захід організовано Центром підтримки бізнесу на базі клубу ділових Людей у м. Івано-Франківську у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу за підтримки ЄБРР.

Для підтримки промоції Івано-Франківщини виготовлено флаєри «Літо на Івано-Франківщині», буклети «Івано-Франківщина фестивальна», банери «Івано-Франківщина туристична», фотолистівки про Івано-Франківськ, сезонні туристичні путівники «Івано-Франківщина справжня».

У пріоритетних планах на 2018 рік – розвиток інфраструктури Дністровського каньйону, популяризація подієвого і гастрономічного туризму Прикарпаття та багато іншого.