У Бердянську та Миколаєві школярі захворіли на COVID-19, класи пішли на  самоізоляцію – Новини Полтавщини

Як повідомила Калуш ФМ начальниця управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян, Вістівську гімназію переводять на дистанційне навчання, оскільки там на коронавірусну інфекцію захворіли директор, медична сестра і вчитель.

Також підтвердився коронавірус в учениці 10-го класу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка. Проте клас, де навчалася ця школярка, на самоізоляцію відправляти не будуть, оскільки вона не ходила до школи більше 10 днів, а попереду ще два вихідні і необхідних два тижні вже минуть.

Загалом на 15 жовтня у закладах загальної середньої освіти Калуша були відсутні через хворобу лише 8% школярів. Тож наразі ситуація стабільна. А вже з 22-го жовтня всі учні йдуть на тижневі канікули.

Нагадаємо, що в Калуші з 12 жовтня на два тижні на самоізоляцію відправили увесь садок «Червону шапочку». У дошкільному закладі коронавірус підтвердився у медсестри, яка контактувала з усіма – міряла щодня температуру, а також контролювала закладку їжі на кухні.

Також на дистанційному навчанні ще перебувають 10-Б клас школи №6, 4-В клас ліцею №2, які пішли на самоізоляцію з 5 жовтня, а також 3-В клас ліцею №10, в якого самоізоляція розпочалася з 12 жовтня.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!