Злодій-рецидивіст, що обкрадав прикарпатців, проведе понад 6 років за ґратами

До прикладу, недавно міграційники спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіціі зібрали достатньо аргументованих матеріалів для того, щоб притягнути до адміністративної відповідальності 58-річного громадянина Російської Федерації.

Про це пишуть Версії з посиланням на на сайт Державної міграційної служби.

“Як з’ясовано, ця особа певний час відбувала покарання у в’язниці за вчинення насильницького злочину (заподіяння тілесних ушкоджень, що призвело до смерті потерпілого). Після звільнення з колонії на території Івано-Франківської області росіянин мав покинути Україну, однак зігнорував вимоги міграційного законодавста”, – йдеться в повідомленні.

З метою позбавлення раніше засудженої особи впливу на криміногенну ситуацію, забезпечення національної безпеки та публічного порядку Управління ДМС України в Івано-Франківській області прийняло рішення про примусове повернення росіянина на його історичну батьківщину.

У цьому році на Прикарпатті виявлено 51 неврегульованого мігранта, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Практично всі іноземці-правопорушники повернуті до країн походження.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!