Приватний міні садок у Львові | Центр дитячого розвиту | Baby Club

За результатами засідання було прийнято наступні рішення:
з 3 червня 2020 року дозволити роботу дошкільних навчальних закладів м. Бурштин з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних вимог.

до 4 червня провести аналіз рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 в м. Бурштин та с. Вигівка. За результатами проведеного аналізу 4 червня відбудеться позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС, де буде розглядатися питання роботи ринків на території м. Бурштин, пишуть Версії з посиланням на сторінку Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

з 3 червня дозволити відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних вимог.

з 3 червня дозволити роботу закладів фізичної культури та спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більш як 10 осіб і забороною відвідування дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших закладів фізичної культури дітям молодшим 15 років).

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!