Результат пошуку зображень за запитом "Денис Шмигаль"

Як повідомлялося раніше, до обіду посадовець вже встиг перевірити стан будівництва дороги державного значення Стрий-Тернопіль і відвідав Рогатинську центральну районну лікарню.

Також за його участі провели нараду стосовно розвитку Рогатинського району. Обговорювали не лише переспективи, але й згадали проблеми, які наразі турбують мешканців.

“Все шо ми могли робити – ми робили своїми силами. У нас всі платять 12% ставку паїв – це найбільше у державі. Всі бюджети селищних рад фактично збільшилися. Як уже самі голови і депутатські корпуси розподіляють ці кошти – я десь не зовсім згідний. Але тут опосередкований вплив є на голів селищних рад. Загалом район перспективний. Дехто говорив, що район депресивний, але я не погоджуюсь. Район аграрний і якщо нам трошки допомогти – зробити оті дороги, ще доведемо реформу в освіті – буде район з великим потенціалом”, – каже голова райдержадміністрації Петро Білінський.

Голова ОДА підтвердив слова про те, що останні 5 років Рогатинщина мала найменше фінансування, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Тут видно всі проблеми, які назбиралися протягом років. Сьогодні ми намагаємось виправити ситуацію. Будемо працювати з Кабміном, але також треба підтримки місцевих бюджетів і громад”, – зазначає Денис Шмигаль.

Губернатор також поділився загальними враженнями про Рогатинський район. Він вбачає у ньому
прекрасний транзитний потенціал.

У Рогатині Шмигаль теж дотримується своєї стратегії про «рік доріг».

“В першу чергу, треба ремонтувати дороги, це ж дороги міжнародного значення. Треба приводити інвесторів, які співпрацюватимуть з громадою. Рогатин прекрасне місто, з великим потенціалом”,- каже голова ОДА.