Типовий Франківськ - У Франківську хочуть відремонтувати ...

Це – дитяча екологічна станція в Івано-Франківську. Позашкільний заклад, в якому діти можуть цікаво проводити дозвілля. Нині тут – особливі гості – з мерії.

На території екостанції – 5 теплиць. Їх обслуговує всього двоє техпрацівників. Однак, у них – чимало юних помічників, пишуть Версії з посиланням на Телерадіокомпанію ВЕЖА.

Крім того, майстер-класи, екологічні рейди, виставки, екскурсії. На території позашкільного закладу функціонує єдина в місті дослідницька земельна ділянка. Своєрідна лабораторія для проведення дослідів. Гуртківці екостанції – постійні учасники та переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Карантин таки вніс свої корективи у роботу екологічної станції. Нині тут – незвично спокійно і тихо. У період шкільних таборів екологічний заклад щоденно відвідувало дві-три сотні дітей. А упродовж року – близько трьох тисяч. Проте у Департаменті освіти нині роздумують, як включити екостанцію в освітній процес.

Відтак, до вересня керівники міських закладів освіти повинні організувати проведення таких практичних уроків. На базі дитячої екологічної станції.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!