Люди вимагали завершити ремонт дороги. Також вони не пускали фури, аби ті далі не псували дорожнього покриття.

Місцева жителька, учасниця протесту Світлана Козачок розповіла, ремонтом робіт у серпні розпочала фірма ПБС.

«Зробили 185 метрів і призупинили роботи. Немає фінансування», – повідомила жінка у коментарі журналісту місцевого видання.

Вона зазначила, що люди вже зверталися у «Дороги Прикарпаття», ходили в облдержадміністрацію, писали листи посадовцям, проте не отримали жодної реакції. Нещодавно навіть надіслали електронний лист президенту України Володимиру Зеленському.

«Жителі сіл Гвізд, Молодків, Бабче зібралися коштами і власноруч робили мінімальні ремонтні роботи. А тим часом дорогою користуються, в тому числі фури, бо це хороший транзитний шлях», – розповіла учасниця протесту.

У людей увірвався терпець – кілька днів селяни на короткий термін перекривали дорогу, а тепер вдаються до радикальніших дій.

«А вчора (5 вересня, – ред..) ввечері і вночі не пустили вісім фур, палили ватру. І зараз не пускаємо», – наголосила Світлана Козачок.

Протест, за її словами, безстроковий. Перекриття триватиме до тих пір, поки посадовці не відреагують на проблему. Жінка повідомила, що нині вони пропускають легкові автомобілі, але не пропускають вантажні, зокрема фури. Через село Молодків проходить дорога обласного значення в напрямку до населених пунктів Долина, Стрий, Дрогобич, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

За пів години до блокування колони грузових авто в с. Молодків 05.06.2019:

відео by група “Ремонт дороги Гвізд__Молодків__Бабче“.

за пів години до блокування колони грузових авто в с. Молодків 05.06.2019

Опубліковано Катериною Кисляк Пʼятниця, 6 вересня 2019 р.