Люди не розуміють, як за 20 тисяч гривень можна відремонтувати свої оселі, пошкоджені внаслідок масштабної червневої повені на Прикарпатті. Кажуть, що їм пишуть “несправедливі” висновки комісії, щоб зменшити суму компенсації, пишуть Версії.

“Чому держава не може з 68 року захистити нас від повеней?”, – обурюється галичанин.

Тож люди просять знайти шляхи дофінансування.

“Держава не гарантує повністю кожного року відновлення ремонтних робіт приватних обійсть. З 2008 року через скандали держава не давала кошти, а цього року прем’єр-міністр розпорядився виділити такі кошти. І що ми маємо? Не може бути компенсації за городи, за господарські будівлі. Тепер є три групи на матеріальну допомогу, а не на капітальне відновлення”, – заявив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Нагадаємо, матеріальна грошова допомога буде надана сім’ям загиблих у розмірі 200 тисяч гривень за кожного загиблого члена родини, власникам житлових будинків, які повністю зруйновані (300 тисяч на сім’ю), родинам, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту (50 тисяч гривень на сім’ю), а також сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені повінню (20 тисяч гривень на сім’ю).

Опубліковано Володимиром Теслюком Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!