Результат пошуку зображень за запитом "назар кішак"

ЗМІ повідомляли про очікуваний бій між ветераном АТО, поліцейським з Івано-Франківська Назаром Кішаком та американським бійцем змішаного стилю Ентоні Руїсом, пишуть Версії з посиланням на МІСТО.

Радий, що буде бій, – коментує ситуацію Назар Кішак.

Це перший бій за історію ММА Прикарпаття на такому рівні. Бій заплановано на вересень наступного року.

Маю 8 місяців для тренувань, постараюсь зробити все можливе і неможливе. Для мене це неочікувано і за образу нашого героя Бандеру я вийду на бій, і яким би не був результат я покажу йому, хто такий Бандера.- каже ветеран АТО.

Ентони Руїс – американський боєць ​​змішаного стилю, представник середньої, напівважкої та важкої вагових категорій. Виступає на професійному рівні на початку року з 2003 року, відомий за участю в турнірах таких бойових організацій як Strikeforce, Bellator MMA, Ліга S-70, KOTC, WEC, TPF, ShoXC, EliteXC і др.

Чому американець кинув виклик поліцейському з Івано-Франківська пояснює менеджер Кішака Степан Данищук:

Я показав Руїсу відео з Назаром, той сказав, що хотів би з ним побитися. Він записав відео, у якому кинув виклик Кішаку.

У відео він почав називати Назара “сраним Бандерою”.

Є ще одне, найжорстокіше, де він сказав, що зробить в клітці йому Іловайський котел, – розповідає менеджер.

Ентоні Руїз отримав гонорар в розмірі 150.000$ від Путіна, і йому респектує Стівен  Сігал та ФСБ, продовжує Данищук. Якщо Назар переможе, отримає бій проти російського політика, легенди ММА Джефа Монсона.