Шалений ритм життя, часті стреси та нездорова їжа, фізичне та емоційне перевантаження – все це дуже негативно впливає на здоров’я людини. Важливим моментом є вчасно та регулярно давати організму правильний відпочинок та оздоровлення.

Відновити втрачені сили організму, а також ефективно підлікуватися та оздоровитися допоможе санаторий “Подолье” в Хмельнике.  Тут, серед хвойного лісу та унікальної природи,  вас чекає однин з найкращих санаторно-курортних закладів. Лікувальні радонові джерела  мають чудодійний вплив, який ще більше доповнять сонце та лісова природа. Прогулюючись по тінистих алеях, ви зможете насолоджуватися чудовими видами, відчуваючи справжній спокій. Гарно оформлена територія подарує відчуття комфорту.

Лечение заболеваний позвоночника

Місцевий клімат характеризується особливою м’якістю. Він сприятливий для відпочинку і швидкому лікуванню навіть запущених захворювань.

В санаторії «Поділля» успішно застосовуються більше сотні різних лікувальних процедур, з урахуванням можливих протипоказань. Пропонуються різні види терапії, в тому числі:

  • Радонове лікування

Радонові процедури (водні і повітряні ванни, інгаляції та аплікації, зрошення порожнин, питво радонової води, ректальні свічки з радоном, мікроклізми тощо) справляють виражену знеболюючу, протизапальну, судинорозширюючу, імуномоделюючу, протиалергічну дії й показані при багатьох захворюваннях.

Радонові ванни в санаторії “Хмільник” з успіхом використовується в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату https://radon.com.ua/ru/zabolevaniya-pozvonochnika/, серцево-судинної, дихальної, сечостатевої та ендокринної систем, а також для лікування опікових хворих.

Лечение заболеваний позвоночника в санатории Подолье в г.. Хмельник

Радонові ванни надзвичайно корисні при захворюваннях, пов’язаних із зниженням імунітету, допомагають долати клімактеричні болі, а також виявляють позитивний ефект при цукровому діабеті, розладах потенції, безплідді.

Радонова мінеральна вода покращує вуглеводний та мінеральний обмін, регулює водно-сольовий баланс, сприяє виведенню з організму шкідливих речовин. Під впливом радону відновлюється в’язкість крові, зменшуються клінічні прояви неврозів та неврозоподібних станів.

Радонові ванни нормалізують функцію щитоподібної залози та яєчників, ефективні при лікуванні ендометриозу, а також – є одним з етапів підготовки до запліднення.

Радонові ванни благотворно впливають на уражені ділянки шкіри, покращують їх трофіку, усувають запальні явища, сприяють процесам загоєння і формуванню рубців із структурно впорядкованими волокнами колагену.

  • Йодобромні ванни

Сприяють тренуванню серцево-судинної системи, покращують тонус вен, стимулюють венозний кровообіг, впливають на функціональний стан різних відділів нервової системи, сприятливо впливають на функції залоз внутрішньої секреції, нормалізують підвищену функцію щитовидної залози, покращують функції статевих залоз, як у чоловіків, так і у жінок, позитивно впливають на обмін холестерину. Йодобромні ванни входять в програму комплексної реабілітації при пошкодженнях опорно-рухового апарату, центральною і периферичною нервовою систем.

  • Грязелікування

Грязелікування застосовують у формі загальних або місцевих грязевих ванн, аплікацій, тампонів при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, жіночої статевої сфери. Особливо ефективним грязелікування є у поєднанні з лікувальною фізкультурою.

  • Лікування світлом та лазерна терапія

Сучасна апаратна фізіотерапія включає в себе десятки методів світлолікування. В цілому воно полягає в дозованому впливі на тіло людини ультрафіолетового, інфрачервоного і видимого випромінювання. При цьому, чим більше довжина хвилі, тим глибше випромінювання проникає в організм і тим сильніше його вплив.

  • Ультразвукова терапія

Це лікування за допомогою сучасного апарату, що випромінює ультразвукові хвилі різної частоти. Вони викликають стиснення і розтягнення тканин, тим самим стимулюючи відновлювальні процеси.  Нарівні з іншими фізіотерапевтичними процедурами ультразвукове лікування:

  • покращує процеси обміну речовин в тканинах;
  • підвищує вироблення колагену і еластину;
  • насичує клітини киснем;
  • нормалізує кровообіг;
  • знімає больові відчуття та спазми.

Команда фахівців санаторію проведе діагностику та підбере оптимальну схему лікувальних, оздоровчих та профілактичних процедур, які найбільш ефективно підходитимуть саме Вам.

Завітайте до санаторію «Поділля» – центру здоров’я та корисного відпочинку!