У сфері інформаційних технологій до списку найперспективніших професій потрапили IT-розробник (97000 вакансій), IT-інженер (32000 вакансій), бізнес-аналітик (19000 вакансій), тестувальник (5000 вакансій), менеджер (1000 вакансій). Причому для того, щоб отримати нову спеціальність, достатньо пройти курси.
“Обов’язковим буде і знання англійської мови для роботи та підвищення кваліфікації. Знайдіть собі ментора, який зможе допомогти вам сфокусуватися в потрібному напрямі, дати зворотний зв’язок і підказати, що ще можна/треба вивчити”, – каже продакт-менеджерка сайту пошуку роботи Jooble Анна Дзегілевич.
Експертка радить:
- вивчити і зрозуміти, які є напрями в цій сфері. Подивитися, які основні обов’язки, цілі та вектор розвитку спеціалізації;
- оцінити, в якій спеціальності ще можуть знадобитися навички, в яких ви сильні;
- вибрати собі фундаментальні курси, які себе добре зарекомендували на ринку, а також мають багато практики.
“Як тільки з’являються фундаментальні знання, шукайте, де можна практикуватися, щоб можна було б додати в своє портфоліо. Навіть якщо ви вибрали не технічну спеціальність в IT-сфері, було б непогано вивчити, що таке цикл розробки програмного забезпечення та методології”, – порадила Дзегілевич.
Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!