Нагадаємо, 23 квітня волонтерка Тетяна Костинюк виклала відео конфлікту з місцевими мешканцями в с. Розтоки Косівського району під час якого невідомі погрожували та зневажливо ставились до АТОвців.

ДТП за участю автомобіля Мерседес сталось 20 квітня в Розтоках на Косівщині. У темну пору доби Мерседес з явно нетверезими пасажирами в’їхав у огорожу Реабілітаційно-відпочинкового табору для бійців АТО “З любов’ю в серці”. Побачивши ушкодження огорожі табору волонтери та атовці вибігли на вулицю, після чого розпочалась перепалка. В ході розмови місцевий мешканець неодноразово піддавав під сумнів діяльність волонтерів та взагалі військові дії на Сході України.

Через кілька днів відомий журналіст Віталій Мацьоцький розповів, що поліція не може встановити особи правопорушників.

Втім, у поліції інформацію спростували і повідомили про складений прокол на п’яного винуватця ДТП, хуліганів і особу, яка не дотримувалася правил самоізоляції.

28 квітня волонтерка Тетяна Костинюк, яка виклала в мережу відео конфлікту, також повідомила, що біля воріт одного з “хуліганів” чергує поліція з автоматичною вогнепальною зброєю в руках, в той час як під час ДТП правоохоронців довелось чекати дуже довго.

Журналіст Віталій Мацьоцький розповів подробиці.

“Ми їздили разом – хотів взяти в інтерв’ю. Ми приїхали туди, зупинялись і запитували місцевих, чи не знають, де саме проживають ці особи. В цей момент я побачив, що з другого поверху нас фільмує на мобільний телефон якась жіночка. На подвір’я ніхто з них не виходив. Ніхто з нас не підходив навіть до брами. Було помітно, що нас, очевидно, чекали: брама була забарикадована, а ворота обмотані ланцюгом. Ніхто до нас не вийшов. Ми так і не дізнались, чи дійсно тут проживають люди, яких ми шукаємо, тому ми поїхали за іншою адресою. В цей момент помітили, що в ту сторону поїхав патрульний автомобіль Дастер. Ми повернулись і побачили, що Дастер вже стоїть біля воріт. Жінка, яка знімала з другого поверху, також стоїть біля воріт, а поліцейські їй диктують, як писати заяву. Я підійшов до поліцейського автомобіля, запитав, чи не знають, чи проживає тут особа, яку ми шукаємо. На що ні поліція, ні жінка ніяк не відреагували”, – розповів Віталій Мацьоцький.

У ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області ситуацію поки не прокоментували. Сектор комунікації наразі готує відповідь на інформаційний запит Версій. Отриману відповідь опублікуємо за першої ж нагоди.