На акцію прийшли близько трьох десятків небайдужих громадян з плакатами й гаслами “Уяви, якби тебе вдарили батогом”, “Захисти слабших!”, “Ми за цирк без тварин!”.

Локацію вибрали не випадково – саме тут сьогодні проходять виступи цирку Shekera.

За словами організаторки акції Олени Білої, мета заходу – спрямувати увагу на проблемне питання, що у Франківську знову дозволили цирки з дикими тваринами.

“Ми прийшли сюди, бо в прес-релізі цирку анонсувалися виступи “грайливих екзотичних тварин”, поспілкувалися з директором. Він пояснив, що у нього немає диких тварин, і він сказав, що сам проти того, щоб вони виступали у цирках. Ми його вислухали, це сучасна і гарна позиція. Нам спокійно розповіли, що жодних екзотичних тварин тут наразі немає і зараз на сайті уже опублікований інший прес-реліз. Але після цього до міста будуть приїжджати й інші цирки, як і в попередньому році – зі слонами, левами, зебрами і т.д. Ми працюємо на випередження і хотіли би, щоб у майбутньому до міста не приїжджали мандрівні цирки з тваринами”, – розповідає Олена Біла,  пишуть Версії з посиланням на “Галку”.