Дверні замки потрібно замщувати, щоб уникнути поломок - виробник вхідних дверей Agatastal

Отже, щоб відшукати якісну дверну фурнітуру, не слід сліпо довіряти думці представників компаній, що займаються реалізацією вхідних дверей. В цьому випадку необхідно трохи попрацювати самому, приділивши максимум уваги процесу вибору. Однак як вибрати замок для вхідних дверей, не маючи достатнього досвіду в цій справі? Для цього доведеться трохи попрацювати і з’ясувати всі особливості сучасних запірних механізмів і специфіку їх вибору.

А саме: розібратися в видовому розмаїтті замикаючих пристроїв, вивчити основні критерії їх вибору, а також розглянути, який замок краще поставити на металеві двері, а який на дерев’яні. Ознайомившись з подібними нюансами, споживач зможе вибрати не тільки якісний, але і надійний замок на вхідних дверей.

Який би вид замку ви не обрали для своїх вхідних дверей, звжди існує ймовірність поломки і того, що вам знадобиться аварійне открывание замков. На сайті Автоключ ви можете замовити дану послугу і спеціалісти за декілька хвилин проведуть аварійне відкривання будь-якого замка і дверей в Одесі та Одеській області.

Вхідні двері і замок: вибір для охорони квартири, будинку - Охоронна компанія КРОК

Замки для вхідних дверей: видове різноманіття

Нині існує величезна різноманітність замків, призначених як для дерев’яних, так і для металевих дверних полотен. Виходячи з типу запірного механізму, всі вони поділяються на такі групи:

  • ригельні: на думку виробників, вони вважаються одночасно одними з найбільш простих і надійних дверних замків. Однак, даний тип замку має як сильні, так і слабкі сторони.  Що стосується переваг, то до них належать: невисока ціна; можливість відкривання зсередини без ключа; висока міцність. З мінусів: великий плоский ключ, який не тільки незручно носити з собою, але і в разі його втрати складно виготовити дублікат;
  • циліндрові: такі замки мають найбільший попит сьогодні, так як саме їх називають одними з найбільш надійних запірних механізмів. А якщо потурбуватися про додатковий їх захист, то вони сміливо можуть претендувати на звання кращого замку для вхідних дверей;
  • хрестоподібні: їх відмінною рисою є замкова щілина і ключ, які виконані у вигляді хрестика. Однак відкрити такий замок можна не тільки за допомогою ключа, а й за допомогою хрестоподібної викрутки;
  • електромеханічні: як правило, це ригельні замки, клямки яких контролюються за рахунок роботи електропривода. Відкриття подібних замикаючих механізмів здійснюється за допомогою магнітної картки, пульта дистанційного керування, коду або подібних пристроїв;
  • електромагнітні: вони фактично зовсім не відрізняються від попередніх з однією лише різницею – їх засуви регулюються електромагнітами. Головною умовою для дверних замків цього типу є постійна наявність джерела електроживлення. У разі його відсутності – механізм не працюватиме. Отже, такі замки на вхідні двері потрібно монтувати в парі з іншими типами запірних механізмів, функціонування яких не залежить від безперервного електроживлення.

За умови присутності джерела безперебійного живлення, і електромеханічні, і електромагнітні замки можна вважати найнадійнішими замикаючими механізмами. Їх ще називають замками-невидимками, оскільки у них немає замкової щілини. А це означає, що розкрити такий механізм зовні неможливо.