Як раніше інформували ЗМІ, в середу, 5 грудня, партія “Укроп” офіційно оголосила позафракційного народного депутата Олександра Шевченка своїм кандидатом на президентських виборах у березні 2019 року.

Результат пошуку зображень за запитом "шевченко укроп"

Згідно з повідомленням політсили, право змагатися за головний пост у державі Шевченко “виборов на внутрішньопартійних праймеріз”.

“Бачить Бог, я зробив все, що міг. Коли вони підло викинули з керівництва партії Корбана, який сидить за гратами, я мовчав. Коли вони сфальсифікували статут «Укропу» в Мін’юсті, я не помічав. Коли вони призначили керівником секретаріату партії колишнього підручного сепаратиста Царьова, я сором’язливо відвів очі. Коли вони вичавлювали з обласних парторганізацій нелояльних до них партійців, я говорив, що мене це не стосується. Коли вони разом з регіоналами ламали мерську коаліцію в Дніпрораді, щоб поставити мене «в стійло», я пручався зціпивши зуби. Я терпів навіть тоді, коли вони труїли на мене своїх злих і, одночасно, абсолютно жалюгідних депутатів-клоунів Купрія і Денисенко, які тільки на моїй пам’яті за три рази йшли-поверталися з партії. Коли вони влаштували з партійних президентських праймеріз циркове бродяче шоу під назвою “Буковель на виїзді”, я гірко сміявся. Бачить Бог, що я мовчав, терпів і сміявся крізь сльози заради звичайних партійців, простих людей, які так хотіли змін в країні. Бачить Бог, але моя совість чиста перед партією, біля витоків якої я був з першого дня. Я сподівався, що вони схаменуться. Марно. Тому з сьогоднішнього дня я складаю з себе повноваження члена президії політради «Укропу» і взагалі виходжу з партії. Тому, що мати справу з публікою, яка захопила владу в «Укропі», це те ж саме, що пити безалкогольне пиво або курити електронні сигарети. Ну або спати з гумовими жінками”, – написав мер Дніпра.

Результат пошуку зображень за запитом "філатов борис альбертович"

“Ребята, удачи вам. Пожалуйста, занимайтесь такой х@рней без меня”, – відзначив Філатов.