Вчора, 12 травня, в залі “Національний” ресторану готелю “Надія” Центр краси та моди “Star Face Family” провів іміджевий захфд – передювілейний 9 сезон унікального свята краси та моди “Star Face of the Season spring/summer 2017”,  пишуть Версії.

Головна мета заходу – формування смаку у суспільстві, популяризація якісних модних тенденцій, прищеплення естетики у сфері культури, мистецтва та моди, залучення молоді до активного та здорового способу життя, розвиток та наближення України до європейської культури.


Під запальну музику кавер-групи Franko Band, гостям свята продемонстрували колекції жіночого та чоловічого одягу від різних дизайнерів, бутіків та брендів, а також колекцію нижньої білизни.

Перед гостями свята виступав танцювальний колектив від центру Soloway DC.

А ще гості свята мали можливість продегустувати нове пиво від Калуської броварні «Експортоване до Токіо» («Do Tokio»).

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Така ініціатива направлена на укріплення відносин між державами та зміцнення стосунків у економічному та політичному секторі. Саме з нагоди проведення року Японії в Україні Калуська броварня спеціально зварила унікальний сорт пива.

У квітні (під час презентації кампанії Посольства Японії в Україні «2500 сакур» ) Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі повідомив про виробництво на одному із найстаріших пивоварних підприємств України – пивзаводі «Калуський бровар», спеціально звареного ексклюзивного сорту пива – «Експортоване до Токіо» («Do Tokio»).

Наприкінці вечора журі нагородило учасниць свята “Star Face of the Season spring/summer 2017”, після чого гості відправились на Afterparty  в ресторан-клуб “Black & White”.