Результат пошуку зображень за запитом "безвіз"

Фракція «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Івано-Франківській обласній раді вітає таке рішення Ради міністрів Євросоюзу. Запровадження безвізового режиму – це не тільки вільні подорожі чи свобода пересування, але й початок принципово нової сторінки в історії України. Це – символ безповоротності нашого курсу на інтеграцію до Європи та його міжнародного визнання, свідчення відкритості європейського цивілізаційного простору для українського народу.

Наголошуємо, що прийняття цього рішення на користь українського народу було б неможливим без великої жертовності українців під час Революції Гідності, мужності наших захисників в протистоянні з російським агресором на сході нашої держави, успішного впровадження низки глибинних реформ, прийняття критично важливих та складних рішень.

Висловлюємо вдячність усім патріотам України, Президенту України Петру Порошенку, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, усьому дипломатичному корпусу, завдяки чиїм зусиллям, попри складні економічні та політичні умови, незважаючи на шалену протидію опонентів, вдалось захистити імідж України на міжнародній арені, зробити нашу країну ще ближчою до Європи. Слава Україні! Повідомляється на сторінці Івано-Франківської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”