Результат пошуку зображень за запитом "Юрій Филюк"
Героями відео стали режисер Влад Троїцький, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, засновник “Теплого міста” Юрій Филюк, письменник Сергій Жадан, архітектор Віктор Зотов,  головна редакторка онлайн-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, науковець і публіцист Ярослав Грицак, журналістка “Громадського радіо” Ірина Славінська та інші.

Проект ініціювали організатори Міжнародного архітектурного фестивалю СANactions, який відбудеться 2-3 червня у «Мистецькому Арсеналі» і буде присвячений темі цінностей. Про це пишуть Версії з посиланням на повідомляє Культпростір.

Для Влада Троїцького цінності – це «правила, які визначають наше життя»,  а Сергій Жадан переконаний, що це «речі, які ти готовий боронити і відстоювати». Всі учасники проекту зійшлися на думці, що саме заради цінностей варто жити, адже вони рухають людину вперед і надають сил для нових звершень.

Герої поділились, що найбільше вони цінують відповідальність, взаємоповагу, свободу, щирість, можливість самовираження, кохання, підтримку близьких людей, творчість і природу.

У програмі десятого фестивалю СANactions – майстер-класи, лекції, дискусії, воркшопи і виставки за участі іноземних архітекторів, урбаністів, режисерів і дизайнерів, а також ціла низка заходів для дітей. З більш детальною інформацію можна ознайомитись на офіційному сайті фестивалю.