Посадовець з’явився не сесію міськради у камуфляжі. Відтак, іванофранківці почали сперечатися, чи доцільно ходити у формі на роботу в міську раду, коли волонтери збирають допомогу, аби відправити військовим на Схід. Пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Схоже, маємо вже другого камуфляжного політика на Прикарпатті, після одного неординарного коломийського нардепа. У самій міськраді є справжні бойові ветерани, але вони не вдягли камуфляж, навіть на присягу. А боєць Кайда, якому, схоже, якось запросто даються відпустки з частини, одяг. У мирному Франківську, на третьому поверсі міськради. Ще б балаклаву і каску. Один колега влучно назвав цей тип політиків камуфлонами. Сподіваємось, Олексій Петрович все ж не такий, може, в нього просто штанів нема, а побратими за клопотами з поділом портфелів у комісій забули запропонувати”, – висловився з цього приводу у мережі Фейсбук редактор місцевого інтернет-видання Сергій Борис.

Відтак, кореспондент вирішив спитати Олексія Кайду, чому той досі ходить у формі на роботу в міськраду.

“Я є військовослубовцем Збройнх сил України, 184 навчальний центр військової частини 4264, – пояснює заступник міського голови Олексій Кайда. – До моменту, поки не прийде наказ командувача сухопутних військ про моє відкомандерування в органи місцевого самоврядування для виконання службових обов’язків, я є військовим. Я  був призваний під час четвертої хвилі мобілізації і прослужив 10 місяців. Наразі мені лишається ще два місяці служити”.

Олексій Кайда каже, що після того, як буде проведена демобілізація четвертої хвилі, він одягне костюм і краватку.

“Є статут Збройних сил України, згідно якого військовий зобов’язаний ходити по формі, – каже Кайда. – Ви ж бачите, що на мені висять всі шеврони. Це ж не те, що я просто собі хочу ходити в камуфляжі. Це є мій обов’язок, як військовослужбовця. Я думаю, що аналогічне питання треба ставити й іншим, які ходять в камуфляжі по місту невідомо для чого. Наголошую, це не є понти – це обов’язок кожного військовослужбовця”.