6 листопада 2013 року у залі засідань виконавчого комітет міської ради відбулась перша тематична зустріч учасників проекту «Молодь і влада» у цьому сезоні.

Поспілкуватись з молоддю цього дня завітав заступник міського голови Михайло Верес, який розповів стажерам про структуру виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, специфіку роботи посадових осіб місцевого самоврядування, проблеми та головні напрямки гуманітарної політики у нашому місті.

На думку, М.Вереса, один з секретів успішної роботи (у тому числі міської влади) полягає у вмінні бачити життя міста очима його пересічних мешканців зсередини, що є актуальним і в інших сферах життєдіяльності. Особливо важливим для керівника будь-якого рівня та галузі діяльності є вміння приймати правильні управлінські рішення, адже від наслідків цього залежать долі багатьох людей. Попри усі складнощі роботи у виконавчих органах міської ради, М.Верес переконаний, що кожному службовцеві слід використовувати можливість робити життя в місті кращим, допомагати його мешканцям, вирішуючи численні проблеми, які ,нажаль, мають місце.

М.Верес під час діалогу з молоддю торкнувся такого важливого для міста питання як забезпеченість дошкільними закладами дітей відповідного віку та висловив переконання, що проблема браку місць у них повністю буде вирішена у найближчі роки, адже для цього керівництво міста докладає чимало зусиль.

Відповідаючи на численні питання стажерів, заступник міського голови поділився своїми думками стосовно проведення реформи у сфері охорони здоров’я, освітніх новацій, патріотичного виховання, суспільно-політичного життя тощо.

На сам кінець, Михайло Верес, порадив молодим людям цікавитись конкретними фактами, подіями з життя навколо, аналізувати їх, щоб мати при цьому власну незалежну та незаангажовану думку про існуючу дійсність.