news-image: Директор-хабарник прикарпатського юридичного вже давно звільнився, - керівництво

Про це йдеться в офіційній заяві Національного університету «Одеська юридична академія», повідомляють Версії з посиланням на  Бліц-Інфо.

“Вчора заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор України оприлюднив інформацію про те, що  9 грудня 2015 року, в Івано-Франківську був затриманий на хабарі якийсь громадянин, нібито збирається «посприяти» допуску студентів до сесії Прикарпатського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія». Заявляю, що згаданий в повідомленні Басай Віктор Давидович майже два місяці не має абсолютно ніякого відношення до наших навчальним закладам. Він написав заяву про звільнення ще 19 жовтня і був звільнений згідно з наказом ректора № 4686 «а» – 73 від 19.10.2015 р. Оголошення в газету про заміщення вакантної посади Університет подав у газету “СЛОВО” №43 (1 164) від 29.10.15 року. На сьогоднішній день обов’язки директора Прикарпатського юридичного інституту НУ «ОЮА» виконує Король Володимир Володимирович”, – йдеться заяві.

Нагадаємо, вчора 9 грудня заступник Гепрокурора Анатолій Матіос повідомив, що у Франківську на хабарі погорів директор юридичного інституту Одеської академії.