svokrop

Вчора партія УКРОП заявила про свою підтримку Руслана Марцінківа, кандидата ВО «Свобода» на виборах міського голови. Прикметно, що до цього часу представники обох партій публічно ворогували і давали одні іншим вкрай критичні оцінки із негативними епітетами.

Так, тиждень тому на телеекрани вийшов новий передвиборчий ролик Руслана Марцінківа, в якому спалюється прапор УКРОПу і йдеться про поразку олігархічного кандидата (себто, Олександра Шевченка). Цей ролик «Свобода», вочевидь, в світлі сьогоднішніх домовленостей, прибрала із своїх сторінок в Інтернеті.

Раніше керівник обласного УКРОПу Микола Палійчук відкрито звинувачував Марцінківа в тому, що він скуповує виборців. Зокрема, Палійчук наводив факт, коли Марцінків особисто наливав по 50 грамів спиртного мешканцям мікрорайонів.

ukrop

«Причому це все робилося поряд з школою №19. Всім без розбору, навіть, як свідчать очевидці – неповнолітнім. Інший факт – представники «Свободи» з невідомих непрозорих джерел раптом розносять керівникам шкіл по 20 тисяч гривень «на оргтехніку».  А це ж доволі солідна сума! 30 шкіл – це 600 тисяч гривень! Звідки ці кошти? Громада повинна знати – це бюджетні гроші, чи особисті, чи це гроші з відкатів, чи вкрадені на свободівських ремонтах?», − заявляв Палійчук в ефірі каналу «Вежа».

Сам Олександр Шевченко у своїй промові щодо рішення брати участь у виборах називав «Свободу» злочинним угрупуванням.

«Свободо-мерське злочинне угрупування» занедбало наше світле європейське місто, перетворюючи його на розплідник корупції, кумівства та захланності.

Мешканці Івано-Франківська були шоковані низкою корупційних скандалів, де, зокрема, фігурували суми хабарів  у сотні тисяч доларів та прізвища свободівців Колковського, Гаркота та Онуфріїва», − заявляв Шевченко.

Депутат міськради Світлана Оришко напередодні виборів залишила «Свободу» і стала членкинею УКРОПу. При цьому вона дала розгромне інтерв’ю про свою минулу політичну силу, відверто звинувативши «свободівців» у корупції і тому, що скандальні кадрові рішення «погоджувалися у Львові з Пупсом».

«Я вийшла зі «Свободи» тому, що розуміла, що більше не можу брехати і голосувати за ті рішення, які мені не подобаються. (…) Людина, прийшовши зі студентської лави, не мала нічого, і вона за рік-два діяльності у міській владі, стає підприємцем і починає заробляти сотні тисяч гривень. Для мене це нонсенс. У місті створено підприємства – такі собі прокладки, куди йдуть комунальні інвестиції. І так йде узурпація і грабіж комунальної сфери», − казала Оришко.

Вчора ж УКРОП заявив, що підтримує Марцінківа «задля консолідації та зміцнення прогресивних сил, що здатні забезпечити розвиток місцевого самоврядування».