Підтримку і допомогу ми відчували найрізноманітнішу: антисептиками, захисними халатами та комбінезонами, рукавицями, окулярами, масками різного ступеню захисту, бахілами, шапочками, прозорими щитками для захисту обличчя, апаратом респіраторної підтримки, повідомляється на сайті організації.

Висловлюємо надзвичайну повагу і сердечну подяку за постійну підтримку і допомогу Міжнародний фонд “Відродження”, Благодійному фонду “ЛаВіта”, Благодійному фонду “Відкриті лодоні, Громадській організації “Елеос Україна” та їх окремим особливим людям Ксенії Шаповал, Марині Лободіній, Марії Айлен Савченко , о. Сергію Дмітрієву.

Окрема щира подяка за прозорі захисні щитки отримані від Посольства Литви в Україні #StrongerTogether як допомогу українським медичним працівникам.

Ми не почуваємось ізольованими чи покинутими сам-на-сам з проблемами паліативної допомоги та карантину. Якраз тепер розумієш найкраще приказку “Друзі пізнаються в біді”.

Вважаємо найвищою ступінню людського буття любов і милосердя. То ж ще раз дякуємо за Ваші добрі справи і молимось за Ваше здоров’я.

Команда ВКВ КНП “ІФ ОКЦПД ІФ ОР”

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!