Учасники акції “Ще трохи і вибухне”, заявили про організацію нового протесту – “Міліціє, припини фальсифікувати справу по Галюку”, та закликають приєднатись усіх небайдужих.

Нещодавно в Івано-Фарнківську проходила акція “Ще трохи і вибухне”, в підтримку акції протесту у Врадіївці, де працівники правоохоронних органів обвинувачувались в зґвалтуванні жінки. Під час акції, яка проходила під стінами головного управління МВС в Івано-Франківській області хтось із учасників кинув петарду, яка, за заявами правоохоронців, завдала опіків одному з міліціонерів. Того на тиждень розмістили до лікарні. Через цей випадок було відкрито кримінальну проти одного із учасників акції – Станіслава Галюка.

Сьогодні, учасники акції “Ще трохи і вибухне”, заявили про організацію нового протесту – “Міліціє, припини фальсифікувати справу по Галюку” і в соціальних мережах закликають приєднатись до акції усіх небайдужих.
“Ми не можемо бути байдужими в такій ситуації, коли міліціонери, що мали б захищати громадян брехливо та нагло “шиють” кримінальну справу для одного з наших активістів, – йдеться у повідомленні в соціальних мережах. – Просимо всіх небайдужих прийти і підтримати акцію протесту проти Фальшивої справи і в підтримку Стаса Галюка, адже на його місці міг опинитися будь-хто і в таких випадках надзвичайно важливо відчувати підтримку однодумців. Ми не віримо в те, що петарда є справою рук Стаса, а не провокацією самих же міліціонерів.”

Завтра під головним управлінням МВС в області організатори акції протесту планують зібрати близько сотні людей, про це повідомив громадський активіст Микола Гавриляк. Учасники планують подати офіційне звернення до керівництва правоохоронного органу а також до міської влади. “Ми хочемо передати звернення до керівника МВС в Івано-Франківську, а також звернутись до місцевої влади, міського голови, щоб він якимось чином захистив мешканця свого міста, і поцікавився цією справою,” – сказав Микола Гавриляк.

Крім того учасники акції планують перекрити рух на двох вулицях Івано-Фарнківська. “Перша вулиця, яку буде перекрито і де буде заблокований рух – це вулиця де ми будемо збиратися – вулиця Сахарова. Це не буде як пряме перекриття – все буде в рамках закону. А другу вулицю ми наразі не розголошуємо,” – заявив Микола Гавриляк.