Організатор дійства-  БО «Мальтійська Служба Допомоги».

Дійство урочисто відкриють понад півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку заграє муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса, пишуть Версії з посиланням на Фіртку. 

Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у  костюмах при краватці чи метелику вальсуватимуть залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками. Особливістю цього балу є те, що учасники – молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Саме їхні особливі, ніжні, справжні танці приковуватимуть увагу  глядачів. Адже найперше танцюють вони душею.

Уже вкотре підтримуватиме атмосферу балу талановитий ведучий Олександр Куровський.

Організатори заходу підготували цікаву та захоплюючу  програму:  танець волонтерів та «Романтиків», класичні та сучасні інтерпретації бальної програми ( вальс, мазурка, падеспан, віденський вальс), різноманітні майстер-класи та танцювальні ігри. Також неймовірні номери підготували запрошені гості – колектив «Надійка».

Цьогоріч бал є також кульмінацією проекту юних волонтерів організації – «Рівні права-рівні можливості», що був підтриманий ґрантом від «Теплого Міста».

Метою проекту є забезпечення доступності закладів та громадських просторів Івано-Франківська для людей на інвалідних візках. 20 жовтня волонтерами організації, а також учасниками осередку «Романтики» було проведено рекомендаційний «дружній аудит»  до  близько 30 закладів центральної частини  міста на доступність для людей з обмеженими фізичними можливостями. Аудит відбувався на основі анкети, укладеної Ярославом Грибальським, координатором програми «Безбар’єрна Україна» Національної Асамблеї інвалідів України.

Згідно з проведеним аудитом лауреатами почесної відзнаки «Доступно для людей з інвалідністю» будуть нагороджені під час дійства:

 1. Аптека №9 «Іва-Фарм» (вул. Васіліянок, 3)
 2. Громадський ресторан «Urban Space 100» (вул.Грушевського, 19).
 3. Магазин «Блонда» (вул. Васіліянок, 5).
 4. Аптека «Подорожник» (вул. Незалежності, 89)
 5. Івано-Франківський обласний музично-драматичний театр ім. І. Франка (вул. Незалежності, 42).
 6. Аптека «А+» (вул. Незалежності, 95).
 7. Магазин « Lifecell» (вул. Шашкевича, 9)
 8. Best Burger &Pizza (Січових Стрільців, 13)
 9. Delikacia (“стометрівка”)
 10. Книгарня «Є» (вул. Мазепи, 3).
 11. «Аптека оптових цін» (вул. Мазепи, 1)
 12. Profiterole (вул. Мазепи, 2).