27-28 вересня в рамках еко-мистецького проекту «Карпатський протяг» в м.Івано-Франківську заплановано провести урочистий еко-хід-парад та еко-толоку, присвячені Всесвітньому дню туризму.

Заходи організовано музикантами гурту «КОРАЛЛІ»

за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області та Івано-Франківського міськвиконкому.

Старт еко-хід-параду заплановано о 13 год на Вічевому Майдані, фініш – на залізничному вокзалі м.Івано-Франківськ.

Еко-толока буде проведена 28 вересня на Вовчинецьких горах в м.Івано-Франківську, початок заходу об 11 год.

Черговий "Карпатський протяг" - в Івано-Франківську

Проект «Карпатський протяг» заснований музикантами Рок-Вар’яте «КОРАЛЛІ», які щороку організовують еко-мистецькі заходи з метою у творчий спосіб привернути увагу громадськості до екологічних питань, зокрема до проблеми засмічення туристичних маршрутів Українських Карпат.

Черговий "Карпатський протяг" - в Івано-Франківську

Учасники акцій прибирають та вивозять із заповідних території значні обсяги побутового сміття, своїми діями подають особистий приклад високої екологічної культури та наголошують на важливості посильного внеску кожного туриста у справу збереження унікальних екосистем. Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області постійно підтримує та бере участь в акціях в рамках проекту «Карпатський протяг».

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до заходів 27-28 вересня 2013 року!