Завтра в Івано-Франківську запрацюють спецрейси громадського транспорту

Міська влада дозволила з 12 травня курсувати комунальному громадському транспорту в режимі спецперевезень, інформує Західний кур’єр.

Тим часом Івано-Франківськ готується до запровадження системи безготівкового проїзду у громадському транспорті. Ми вже повідомляли, що місто отримало першу партію електронних карток, котрі згодом отримають мешканці міста.

“Минулого тижня вже прибули готові персоналізовані транспортні картки для пільгових категорій. На жаль, сам запуск безготівкового проїзду ми маємо відкласти до кращих часів. Планували, щоб вже влітку працювала система електронних квитків… але вірусу байдуже на наші плани”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Очільник міста закликає іванофранківців дотримуватись карантину і виконувати вимоги уряду, щоб не спричинити поширення захворюваності.

“Вже з 12 травня у Франківську запускаємо додаткові спецрейси зранку і ввечері, але спершу лише для працівників критичної інфраструктури. Треба пам’ятати, що це – лише деякі послаблення карантину, а не його відміна”, – зауважує міський голова.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!