Ініціатором акції виступила громадська організація «Християнський рух за життя», пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“Кожного 13 числа місяця є заклик молитися за Україну. Є пропозиція помолитися перед ОДА, щоб задекларувати, що ми хочемо розвиватися у руслі християнських цінностей. Ми є свідками багатьох ініціатив міністрів стосовно гендерних позицій у школі, також законодавчих ініціатив, які порушують норми свободи слова та віросповідання, багато з них мають антихристиянський характер. Наразі в місті та області є рішення про рекомендацію вивчення християнської етики у школах. Нова освітня програма взагалі не передбачає такого предмету”, – коментує голова ГО «Християнський рух за життя» Ярослав Дубас.

Акцію підтримують і батьки франківських школярів. Вони наголошують на важливості виховання підростаючого покоління на засадах християнства та моралі.

«Я підхопила ініціативу про гендерну ідеологію в школах. Хочу сказати, що це біда і хаос, який зруйнує Україну і нас, як націю. Я переконана, що варто відстоювати християнські цінності. Хочу, щоб діти розуміли природні поняття моделі сім’ї. Є законопроєкт гендерної ідеології –  це руйнування нормальної сім’ї, де є мама і тато. Нас зберігають як міцну націю наші християнські цінності», – говорить франківчанка Ольга Гнип.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!