legenda fasad_Belved.36.2_4erga

Монолітно-каркасний будинок на Бельведерській, 32 а вже введений в експлуатацію і триває спорудження другої черги.

У вартість кожної квартири входять вікна з п’ятикамерного профілю та двокамерного склопакету, що забезпечить мешканцям будинку тепло- та шумоізоляцію приміщення, внутрішня штукатурка стін (мінеральна суміш KNAUF) та стяжка підлоги, індивідуальне опалення (встановлені газові котли фірми ARISTON з трьохрічною гарантією), покращені шестимісні ліфти та швидкісний Інтернет і телебачення.

Belved_36_lift1

Belved-32-tryba1501

Belved-32-kotel

Умови безпечного проживання забезпечує відгородження прибудинкової території шлахбаумом, обладнання під’їзду міцними сучасними дверима з кодовим замком, а у кожній квартирі встановлені надійні, утеплені,  броньовані двері.

Belved-36-shlagb

Belved-32-dveri

Belved-32-dveri-zamok

Крім комфортабельних помешкань, затишного двору, сходової з дизайнерським ремонтом, де перила зроблені з труб з нержавіючої сталі, для мешканців пропонуються кладові приміщення, що розташовуються на сходовій площадці та у підвалі будинку. Також на першому поверсі буде споруджено фітнес-клуб, ресторан та продуктовий супермаркет.

Belved-36-pidizd2

Belved-36-kladova

Планування квартир в будинку:

Друга черга будівництва:

belvederska_2cherga_6poverh_red

Результат пошуку зображень за запитом "легенда іф бельведерська друга черга"

Про компанію:

Фірма «Легенда-Ф» заснована 14 січня 2004 року. На рахунку підприємства вже п’ять введених в експлуатацію будинків та комплексів громадського призначення в Івано-Франківську.