Результат пошуку зображень за запитом "Зеленський"

Так він оцінив низку призначень президента, які той зробив останнім часом. У команді Порошенка всі звинувачення на його адресу відкидають, пишуть Версії з посиланням на BBC.

Своє звернення Зеленський адресував депутатам парламенту, які, за його словами, “тримаються за свої мандати” і тому затягують призначення дати його інавгурації.

За законом, інавгурація нового президента має відбутись не пізніше ніж за 30 днів після офіційного оголошення результатів виборів – тобто до 1 червня.

Точну дату має визначити парламент: очікується, що це рішення буде схвалене протягом першого пленарного тижня, що розпочнеться 14 травня.

Що непокоїть Зеленського?

“Поки ви трясетеся за свої мандати, колишній президент Петро Порошенко коїть незворотнє – робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань телебачення та радіомовлення”, – обурюється Зеленський.

Коментуючи нові призначення Петра Порошенка, новообраний президент порівняв його з “туристом в єгипетському готелі”, який “ніяк не зупиниться” і “тягне рушники”.

“Я вас дуже прошу: здайте ключ, розрахуйтесь за міні-бар, і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити”, – іронізує пан Зеленський, звертаючись до чинного президента.

Наприкінці звернення він ще раз наполіг на тому, що парламент має призначити дату його інавгурації на 19 травня.

“Країна потребує нормальної роботи усіх інституцій. Народ не повинен чекати поки хтось напризначається перед довгою відпусткою”.