В цей день важливо поінформувати населення про особливості функціонування імунної системи та способи її зміцнення. Як зазначила експерт з імунології ДОЗ ОДА Галина Бенько, на початку весни батьки питають лікарів як зміцнити імунну систему дітей, пишуть Версії.

«Ми завжди наголошуємо, що правильний спосіб життя, здорове харчування, хороший сон та спорт запорука міцного імунітету. Не на останньому місці також вакцинація», – сказала Галина Бенько.

За словами лікаря, дітям не призначаються імуномодулятори та противірусні препарати. Тим більше, батькам не варто самостійно призначати дитині ті чи інші ліки. Такі дії є дуже небезпечними. Галина Бенько наголошує, що є сімейні лікарі і перш за все потрібно звертатися до них. Така ж ситуація з вітамінами та антибіотиками. Потрібно дуже зважено підходити до лікування своїх дітей. Імунна система створює захист від різних інфекцій, вірусів тощо.

Експерт з епідеміології ДОЗ ОДА Євгенія Чурпіта наголосила, що захиститися від різних хвороб, таких як кір, паротит, краснуха можна з допомогою вакцинації.

«Рівень вакцинації зріс у два-три рази. Це означає, що батьки дбають про здоров’я та життя своїх дітей»,- зазначає Євгенія Чурпіта.

Медики згадали також про коронавірус і грип. Щоб не захворіти людям варто дотримуватися правил особистої гігієни та при перших проявах хвороби звертатися до лікаря. Ні в якому разі не ходити на роботу, навчання та в місця скупчення людей. Лікарі зазначають, що станом на сьогодні смертність від грипу зростає. За епідперіод в Україні від грипу померло понад 40 осіб. І про це варто пам’ятати та не займатися самолікуванням.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!