Зеленский на старте своей президентской кампании прибег ко лжи, – блогер

Про це на своїй сторінці в LiveJournal написав відомий український блогер Ігор Бігдан.

Зеленський запустив сайт, де запросив всіх вступати в свою команду – неважливо, що це означає. Для вступу потрібно заповнити невелику анкету. Але цікава не сама анкета, а лічильник людей, її заповнили – він висить там же, на сайті. Великий, що привертає увагу, раз в хвилину оновлюється лічильник. За два дні – 200 тисяч чоловік, це величезне число, такими цифрами підтримки не може похвалитися жоден український політик. Адже йдеться не про лайок, а про реєстрацію – бажаючий вступити повинен дати свої контактні дані, а на це згоден не кожен. Правда, список тих, хто проголосував ніде не публікується, але не може ж “Слуга народу” брехати своєму народу?“,- саркастично зауважив Бігдан.

За його словами, користувачі помітили, що лічильник поводиться дивно – зростає на 130-150 пунктів в хвилину незалежно від часу доби.

О третій годині ночі приріст такий же, як і о третій годині дня – будь-який веб-майстер скаже вам, що так не буває. На сервері за нього відповідає скрипт, який збільшує число, ніяк не пов’язане із заповненням анкет“, – пояснив блогер.

Він уточнив, що накрутка лічильника прихильників стала для Зеленського другим поспіль обманом українців на старті виборчої кампанії.

Зеленський почав свою виборчу кампанію з обману. Спочатку вони з Беней обдурили телеглядачів, пообіцявши їм новорічне звернення президента, і замість цього встромивши мова Зеленського. Потім вони запустили шахрайство з підрахунком анкет – і все це за два дні. А що далі буде? .. Виходить, що брехня – це основний політичний інструмент Вовочки. Що для них мета виправдовує засоби. Уявіть, що вони будуть робити, дорвавшись до влади“, – заявив Ігор Бігдан.

За його словами, ситуація також чітко показує, що реальна підтримка Володимира Зеленського набагато нижче, ніж показують рейтинги.

Виходить, що Коломойський сам не вірить у всенародну підтримку Зеленського – інакше навіщо було вдаватися до обману? .. Вони не могли опублікувати чесні цифри, тому що знають, що рейтинги клоуна – дуті. Рейтинги – це ще один обман, який вони роздмухували задовго до 1 січня, а тепер змушені продовжувати брехати, щоб покривати новим обманом попередній“, – підкреслив блогер.

Він також звернув увагу на те, що подібної брехнею Володимир Зеленський виявляє неповагу насамперед своїм прихильникам.

Зеленський адже намагається обдурити не “злісних порохоботів”, які йому все одно не повірять, а своїх потенційних прихильників. Вони завдяки обману повірять у всенародну підтримку і увійдуть до лав. Коротше кажучи, він тримає своїх прихильників за лохів. Краса. Давно не бачив такого потужного старту“, – резюмував Ігор Бігдан.