Результат пошуку зображень за запитом "Зеленський"

У своєму блозі відомий публіцист, доцент кафедри культурології Києво-Могилянської академії Ігор Лосєв назвав ймовірні причини і наслідки «капітуляції» на Донбасі.

«У телепросторі головна тема — відступ українських військ зі своїх позицій. Чи відбувається відхід військ противника — абсолютно не зрозуміло. Це природні наслідки абсолютної профанації геополітики, оборони та національної безпеки. Це результати реваншу антиукраїнських олігархів, що стався 2019 року, замаскованого під «демократичну революцію, – вважає Ігор Лосєв. – Те, що відвоювали великими жертвами, тепер за наказом з Банкової треба залишати. Нинішня влада демонструє повну відсутність стратегічного, та й просто відповідального мислення. Армія деморалізована діями високих начальників. Солдатів України виводять у чисте поле, де немає укріплень, де незабаром ударять морози й усе покриється снігом. А ворог може у будь-який момент з комфортом розташуватися в покинутих за наказом з Києва українських фортифікаціях. Але це нічого, головне, що пан Зеленський і його команда в черговий раз покажуть себе крутими борцями за мир імені товариша Путіна: «Трактор в полі дир-дир-дир, ми за мир…»

Однак Кремль Президента України гарантовано обдурить.

«На ICTV у програмі «Свобода слова» Юлія Тимошенко розповіла: Зеленський підписав закон про продаж 124 (!!!) оборонних підприємств. Будуть продані всі науково-дослідні установи. Буде проданий завод «Південмаш» і його унікальне конструкторське бюро. Нинішня влада не знайшла грошей на новітню українську військову техніку, на креативні розробки, зокрема на ракети «Вільха» й «Нептун». Екс-нардеп і ветеран АТО Ігор Лапін повідомив, що Генштаб збирається скорочувати чисельність Збройних сил. . То хіба Росія вже не воює проти України? Який Президент і верховний головнокомандувач під час війни скорочує, а не нарощує свою армію? Військовий експерт Олександр Мусієнко повідав, що у військових госпіталях просять поранених і хворих учасників АТО й ООС платити за лікування, оскільки нова влада не виділила на це грошей. Існує реальна небезпека фінансового погіршення Збройних сил України «народно-олігархічною» владою», – пише політолог.

Слабкість і неготовність до опору, прагнення поступок провокує РФ на широкомасштабну агресію.

«У Кремлі бачать, що влада в Києві їх боїться, що вона не готова захищати свою країну, а отже, такою сприятливою ситуацією треба скористатися.

Ця слабкість, пацифізм і пораженство Банкової є сьогодні головною небезпекою для України. Зупинити Путіна може лише готовність української нації, армії й влади захищати свою країну. Постійна ж демонстрація розгубленості, боязкості, прагнення випрошувати мир і пощаду є найпотужнішим стимулом для російського вторгнення», – вважає Лосєв.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!