Картинки по запросу зеленський таксист

Роз’їжджаючи столицею, Володимир Зеленський на камеру розповів невидимому співрозмовнику про помилки “слуг народу”,  пишуть Версії.

За словами президента, у Верховній Раді панує демократія – “поки що”.

“Я розумію нашого голову фракції. І Давіду (Давид Арахамія – ред.) складно, і “замам” фракції складно. Чому? Бо такої партії ніколи не було. 254 людини. Люди – різні. Є люди, які розбираються в будь-яких законах, вони освічені, вони провідні економісти з практикою, з досвідом, і юристи є. А є звичайні люди. Вони або фермери, або з будь-яких підприємств, звичайні, прості люди. Вони, вибачте за таке слово, довго в’їжджають. І тому є помилки. Але з іншого боку вони показують і відношення того чи іншого класу і підказують тобі, де є помилки в тих чи інших законах. Тому що вони є представниками різних прошарків нашого суспільства – з різною ментальністю, з різним заробітком. І це дуже важливо. Тому поки що у нас у Верховній Раді демократія. Але це поки що”, – сказав Зеленський.

Відверто про депутатів «Слуги Народу», уряд, посадки, Нормандський формат і маніпуляції.

Опубліковано Володимиром Зеленським Четвер, 7 листопада 2019 р.

Нагадаємо, нещодавно депутат-фермер з Прикарпаття Володимир Тимофійчук став об’єктом кепкування через інтерв’ю журналістці “Радіо Свобода”.

Картинки по запросу тимофійчукВін обмовився, що працює фермером в КоломОйському районі, а в парламент потрапив, бо законопроектів не писав і нічого не обіцяв.

Нормальний депутат за свої гроші

Опубліковано Славою Масонским Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

 

 

Читайте також:

Як “Слуга народу” підтримала людину з інтелектом кишкової палички?, – “Рагулі” потролили прикарпатського нардепа Тимофійчука (відео)

 

Прикарпаття має знати своїх героїв: хто з нардепів-“слуг” підтримує “скандальний” закон про продаж землі іноземцям

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!