За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм присвоїв почесне звання “Заслужений працівник освіти України” першому проректору ІФНТУНГ Олегу Мандрику, пишуть Версії.

Світлина від Віталія Василишина.

МАНДРИК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ (1968 р. н.) Випускник ІФІНГ (1992 р.), у 1996 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Удосконалення методів підвищення експлуатаційних характеристик замкових різьбових з’єднань бурильних колон», а в 2013 р. — докторську дисертацію на тему «Наукові основи підвищення рівня екологічної безпеки при транспортуванні природного газу».

Серед основних напрямів наукових досліджень:

  • екологічна безпека транспортування природного газу;
  • дослідження технічного та екологічного ризику при експлуатації нафтогазових об’єктів;
  • удосконалення системи екологічного моніторингу за об’єктами нафтогазового комплексу.

Є членом редколегії науково-технічних фахових журналів: «Environmental Problems» (НУ «Львівська політехніка»), «Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування» (ІФНТУНГ), «Scientific Bulletin of North university of Baia Mare» (Румунія, індекс цитування ProQuest; науково-метрична база EBSCO).

Олег Миколайович – член спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій зі спеціальності Д.20.052.05 «Екологічна безпека».

У його навчально-педагогічному та науковому доробку понад 100 публікацій, чотири монографії, один словник українсько-польсько-англійських геологічних і екологічних термінів та вісім патентів. Просуває нові методи дуальної освіти в Україні.

З  2007 року – декан інженерно-екологічного факультету, а з 2013 р. — директор Інженерно-екологічного інституту. У 2014 р. обійняв посаду проректора з науково-педагогічної роботи університету,  з  лютого 2019 року – першого проректора.

Серед важливих аспектів адміністративної роботи проф. О. М. Мандрика –  участь у програмі отримання студентами подвійних дипломів європейського зразка ІФНТУНГ та Краківської гірничо-металургійної  академії ім. С. Сташіца (AGH).  У червні 2016 р. його нагороджено Почесною шпагою за довголітню співпрацю на ниві науки між ІФНТУНГ та AGH.

Під його керівництвом на Всеукраїнському конкурсі програм розвитку місцевого самоврядування у 2012 р. виграно Міжнародний проект «Управління ділянками, забрудненими нафтопродуктами» та проект «Створення протипаводкового полігону для підвищення рівня екологічної безпеки з центром у с. Маріямпіль Галицького району Івано-Франківської області».

 З листопада 2018 року очолив Басейнову раду Дністра – громадську організацію, що займається проблемами якості води в країні та, зокрема, басейну Дністра.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!