Писали про те, що Україна ризикує втратити безвізовий режим з Євросоюзом і півторамільярдний транш допомоги, оскільки парламент просуває в комісію для відбору голови САП кандидатів без досвіду, пишуть Версії.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував цю інформацію. Гарант заявив, що Україна має “нормальну комунікацію з нашими західними партнерами”.

“Я не коментую заяви українських політиків щодо того, де у них нема повноважень. Вони не можуть ні надавати, ні забирати безвіз. Я знаю, хто розповсюджує цю інформацію. Мені відома ця політична партія. Лідером якої є людина, яка досі вважає, що вона монарх України, господар України. Хоча в цієї людини було 5 років показати і відбудувати Україну і показати, що він може зробити для свого народу. Тому я на всю цю інформацію не звертаю уваги. У нас є нормальна комунікація із нашими західними партнерами. Я розумію, що мається на увазі з приводу складу комісії Спеціальної антикорупційної прокуратури. Я читав уважно те, що заявили західні партнери. Те, що заявили представники тих чи інших посольств в Україні. Вони сказали, що вони хочуть подивитися, щоб комісія дуже уважно працювала, щоб комісія працювала прозоро і прозоро обирала професійного майбутнього керівника САП. Я цілком поділяю їх думки і цілком їх підтримую”, – підкреслив президент Володимир Зеленський.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!