Зеленский с первых шагов в политике обманывает избирателей — блогер

Про це заявив блогер і політичний експерт Володимир Макарівський на сторінці в соціальній мережі Facebook.
“З перших кроків у політиці Зеленський бреше і обманює, накручуючи популярність, якої немає. Ви вже читали про те, як працює лічильник на його сайті? Це, друзі мої, ганьба. Ось ті космічні цифри про сотні тисяч людей, які нібито приєдналися до його команди – насправді виявилися обманом», – вважає блогер.
За його словами, такий вчинок точно відіб’ється на результатах передвиборної гонки.

«І все тому, що ні Зеленський, ні його пан Коломойський, не вірять в рейтинги. Не може бути у політика, який ще на той момент не заявив про те, що буде балотуватися, 10% довіри виборця. Ось тому довелося йти на махінації. Спочатку обдурили телеглядача новорічним зверненням Зеленського в той момент, коли всі чекали на президента. Потім поставили лічильник на сайті, який показує кількість людей, які подали анкету, в геометричній прогресії», – продовжує Володимир Макарівський.

Політолог назвав початок виборчої кампанії Зеленського-дешевою клоунадою, пишуть Версії з посиланням на politeka.net.

«Все це – дешева клоунада. Якщо Зеленський зі старту так обманює виборців, то, що буде далі? Мабуть, нашу країну ще тільки клоуни не розкрадали. Хотів написати, що він такий же, як всі політики. Але-ні. Зеленський-гірше. Від інших політиків ми і не очікуємо нічого хорошого. А тут вся легенда про його нібито високі моральні принципи розвалилася за перші три дні Зеленського в політиці. Вова, навіщо з самого початку брехати? Який ти після цього слуга народу? Зізнайся, ти – просто маріонетка олігарха. Саме Коломойський платить тобі за фейс, повністю тобою управляє, “малює” рейтинги і накручує лічильник на сайті», – резюмує політичний експерт.

Як повідомляли ЗМІ, тисячі клієнтів Приватбанку стали жертвами шахраїв.