Картинки по запросу аварія

33-річний водій на автомагістралі національного значення Н-09 сполученням Мукачево-Львів не вибрав безпечної дистанції для руху та зіткнувся з автомобілем Москвич-М4120. Внаслідок удару Daewoo Sens винесло за межі проїжджої частини і він наїхав на зупинку громадського транспорту, пишуть Версії з посиланням на управління цивільного захисту ОДА.

В аварії постраждало четверо людей, одна пенсіонерка загинула.

Внаслідок ДТП 78-річна жінка, яка була на автобусній зупинці, від отриманих тілесних ушкоджень померла  в умовах реанімаційного відділення Рогатинської районної лікарні.

Пасажирка автомобіля марки “Москвич” отримала тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин правого плечового суглобу та забою м’яких тканин правої повіки, після надання медичної допомоги  від госпіталізації відмовилась.

65-річна жителька с. Черче отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черпно-мозкової травми, струсу головного мозку, травми лівого кульшового суглобу – госпіталізована на стаціонарне лікування в Рогатинську районну лікарню.

Ще одна потерпіла – 62-річна жінка, отримала тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин лівого стегна, правого гомілко-ступеневого суглобу. Після надання медичної допомоги  від госпіталізації відмовилась.

76-річна жителька с. Черче отримала тілесні ушкодження у вигляді травматичного вивиху правого плеча, після надання медичної допомоги  від госпіталізації відмовилась.