На заході України сьогодні пройшли сильні зливи і грози. Найбільше від негоди постраждали Закарпатська і Тернопільська області, де град розміром з апельсин або навіть маленьку диньку пробивав дахи будинків, скло автомобілів, а вода підтопила не лише проїжджу частину міських вулиць, а й цілі сільські подвір’я. У багатьох районах постраждав майбутній урожай, пишуть Версії з посиланням на  Сьогодні.

“У селі Шибалин Бережанського району Тернопільської області внаслідок ускладнення погодних умов пошкоджено покрівлю житлового будинку на площі орієнтовно 100 квадратних метрів, замулено три двори і ще три двори підтоплені”, – повідомляють в ДСНС.

Крім цього, в результаті погіршення погодних умов (град, зливи і сильний вітер), на Закарпатті пошкоджено покрівлі 182-х житлових будинків у чотирьох населених пунктах Іршавського району. Також сильні пориви вітру призвели до падіння дерев на автошляхи та прибудинкові території, сім подібних випадків зафіксовано в Хустському та Тячівському районах, а також у Мукачево.

Увага, відео 18+, присутня ненормативна лексика!

 https://www.facebook.com/100021913189605/videos/261164297957341/