Вікторія Пилипів, 19- річна футболістка, поранена в івано-франківському нічному клубі 14 лютого цього року, нещодавно перенесла вже третю операцію.

«Вікторії зробили пластику черепа. Потихеньку донька видряпується з цих болячок. Але головна наша проблема – зір. Віка не бачить лівим оком. У липні ми проходили лікування в Одесі. Була й електростимуляція , і уколи робили. На жаль , безрезультатно. Лікарі кажуть, що пошкоджений зоровий нерв», – розповіла її мама Олена Володимирівна

Через лікування Віка не може бути присутнім на засіданні Івано-Франківського міського суду , де вирішується доля її кривдника – 28- річного Віктора Корягіна .

«Та я особливо й не стежу за розглядом. Всі новини читаю в пресі, іноді дивуюся, як можна вигадувати те, чого не було. Наприклад, написали, що Корягін особисто у мене вибачення просив. Насправді на першому і єдиному для мене засіданні до нас підійшла його мама і вибачилася за вчинок сина», – каже дівчина.

Крім того, батьки “валентинівського стрілка” відшкодували частину витрат на лікування Вікторії. Але, на жаль, здоров’я повертається повільно.

“Для мене головне – щоб зір відновився. Мама каже, що я про футбол можу забути назавжди, але лікарі не так категоричні. Сказали , що вже через місяць зможу потихеньку тренуватися. Я вірю , що у мене все буде добре. А поки готуюся до чергової – вже четвертою операції”, – сумує Віка

Нагадаємо, зі слів Віки в клубі 14 лютого підпилий Корягін став приставати до її подруги . Вікторія заступилася за неї , за що і отримала кулю в скроню. Спортсменка дивом вижила, але досить довго була в комі. Пізніше виявилося , що Віктор Корягін – син місцевого кримінального авторитета (нині покійного ) і вже був двічі судимий.

У суді ” валентинівський стрілок ” сказав, що вистрелив у Вікторію, перебуваючи у стані афекту. Нібито він побачив свою знайому і підійшов привітатися. Пилипів опинилася поруч, оберігали його, використовуючи ненормативну лексику. Він і розлютився . Але божиться, що не вживав алкоголь та наркотичні речовини, оскільки займається спортом.

«Корягін дійсно визнав свою провину, більше того, привселюдно заявив , що щиро жалкує про свій вчинок. На засіданнях веде себе спокійно», – в.о. прес-секретаря прокуратури Івано-Франківської області Юлія Баландіна

Наступне слухання відбудеться наприкінці вересня. ” Валентинівському стрілку ” загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі, інформує КП.