Пополудні 27 березня працівники виправного центру, що в Долинському районі, затримали чоловіка, який намагався збути засудженим наркотики.

sizo3

Правоохоронці схопили 23-річного івано-франківця в той момент, коли він перекинув через огорожу виправної установи одну таблетку з написом на конвалюті «Субітекс». Як інформує АП, по той бік її мав підібрати засуджений.

Того ж дня оперативники міліцейського підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків і працівники Івано-Франківського слідчого ізолятора виявили в передачі засудженому п’ять частинок таблетки білого кольору, схожих зовні на «Субітекс».

23-річна жителька обласного центру нафарширувала наркотичними «родзинками» сухофрукти. Її 27-річний чоловік перебуває в СІЗО за вчинення злочинів, пов’язаних із наркотиками. Тепер там має шанс опинитися його молода дружина, проти якої відкрили кримінальне провадження за збут наркотичних речовин. Санкція статті Кримінального кодексу передбачає в таких випадках покарання на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна.