Життя на Землі розпочалось після її народження – вчені

Про це пишуть Версії з посиланням на «Преса України».

«Наше відкриття підтримує гіпотезу про те, що життя на Землі з’явилося у гідротермальних джерелах на дні океану майже відразу після того, як планета сформувалася. Швидка поява життя на Землі добре вкладається в інші недавні знахідки, які свідчать про те, що вже 3,7 мільярда років тому мікроби формували цілі пласти осадових порід», – прокоментував знахідку Меттью Додд з університетського коледжу Лондона.

Він разом зі своїми колегами додав, що їм поталанило виявити справжні сліди зародження життя на Землі. Також вчені почали вивчати породи одного із найдавніших пластів земної кори, що залягають в околицях Квебеку. Даний шар має назву Нуввуагиттукський зеленокам’янний пояс. А він сформувався як мінімум 3,78 мільярда років тому. Частки ізотопів певних довго живучих радіоактивних елементів довели, що він міг зародитись 4,28 мільярда років тому, усього через 200 мільйонів років після формування Сонця і Землі.

«Все це говорить про те, що життя на Землі виникло тоді, коли і Земля, і Марс були придатними для життя і мали океани з води, що ставить перед нами нові цікаві запитання про існування позаземного життя», – каже Додд.