Результат пошуку зображень за запитом "Катя Осадча"

 

Катя Осадча все продовжує засипати шанувальників яскравими фото зі своєї тривалої відпустки. Нагадаємо, що 1 серпня пара телеведучих Катя Осадча та Юрій Горбунов зі своїм 2-річним сином Ванею полетіли в Туреччину, де продовжують досі відпочивати. При цьому ведуча програми “Світське життя” з завидною частотою ділиться з шанувальниками десятками фото і відео в соцмережах – особливо в розділі instagram-сторіз.

Так, на своїй instagram-сторінці Осадча знову показала яскраве фото з відпочинку. На цей раз показавши стильний пляжний образ, а також підкресливши, які саме кольори їй подобаються найбільше, пишуть Версії з посиланням на РБК-Україна.

Так, на опублікованому знімку Осадча позує на тлі синьої стіни, сидячи на лавці. На телеведучій – об’ємне білосніжне плаття, декороване насиченою синьою вишивкою. На ніжках – вже знайомі білі капці. З аксесуарів – солом’яний капелюшок, а також дзеркальні сонцезахисні окуляри. Телеведуча умиротворено дивиться в бік.

“Синій і зелений – улюблений колір! А які ваші улюблені кольори? Визначимо в коментарях улюблений колір”, – підписала яскравий знімок Осадча, звертаючись також до підписників!

Життя в синіх барвах: Катя Осадча надихнула ультрастильным образом з Туреччини

Катя Осадча на відпочинку в Туреччині (фото: instagram.com/kosadcha)

При цьому, як зазвичай, у себе в розділі сторіз Осадча показала ще більше фото і деталей відпочинку. Наприклад, телеведуча показала ще один образ – у синьому літньому платті в дрібних білосніжних зірочках.

Життя в синіх барвах: Катя Осадча надихнула ультрастильным образом з Туреччини

Життя в синіх барвах: Катя Осадча надихнула ультрастильным образом з Туреччини

Фото: instagram.com/kosadcha

Однак найбільш любий момент – деталі ігор з сином. Так, з синочком Ванею Осадча та Горбунов разом розмальовували камінчики на пляжі. Телеведуча також поспішила показати ці фото.