Днями в Івано-Франківську вчинили замах на життя депутата обласної ради Миколи Різника.

Як повідомив сьогодні, 11 листопада,  народний депутат України Анатолій Дирів на своїй сторінці у мережі Facebook, пізно увечері 8 листопада троє невідомих у масках, озброєні битами, напали на Миколу Різника біля під’їзду його будинку у Івано-Франківську. Нападники завдали чисельних ударів потерпілому, після чого забрали з кишені непритомного гаманець, документи та ключі від автомобіля. З різними травмами важкості депутат був госпіталізований. Внаслідок жорстокого побиття у Різника виявили струс мозку, перелом носа, ребер, забої внутрішніх органів.

«Я відкидаю спробу злочинців замаскувати замах на життя Миколи Різника банальним пограбуванням, – написав Дирів. – За всіма ознаками скоєного метою злочинців не був гаманець чи ключі авто. Я пов’язую бандитський напад на мого помічника-консультанта, депутата Івано-Франківської обласної ради Миколу Різника з його професійною діяльністю. У такий спосіб злочинці намагаються залякати політика».

Варто додати, що наостанок один з нападників вигукнув Різнику: «тебе, с…ка, навчимо жити!».

Анатолій Дирів вимагає від правоохоронних органів повного та всебічного розслідування злочину проти Миколи Різника та притягнення до відповідальності винних осіб. І закликає Міністра внутрішніх справ взяти під особистий контроль розслідування.