Хлопці зустрілися надвечір біля одного з супермаркетів Калуша. Щоб довго не говорити, один із них почав бити “боржника”,    пишуть Версії з посиланням на ”Вікна”.

Кілька стусанів, кілька ударів ногами і хлопець покірно погодився зробити все, що йому скажуть. Хлопці тим часом відібрали у нього мобільний телефон та вирішили піти подалі від людей. Застосовуючи фізичний та психологічний вплив до потерпілого, калушани відвели його на територію поблизу пожежної частини, а згодом — на територію лісової посадки неподалік житлового масиву «Височанка», де знову умисно наносили удари ногами та руками потерпілому, били його гілками дерева.

Зрештою хлопець пообіцяв повернути їм гроші та попросився відпустити його до тітки, щоб взяти необхідну суму. Потрапивши до рідних людей, він розповів, чого від нього хочуть хлопці, а відтак у справу вже втрутилися дорослі.

Згідно з матеріалами справи, у результаті всіх цих дій було спричинено тілесні ушкодження, які кваліфіковано як легкі. Суд визначив двом “бійцям” покарання у вигляді 120 годин громадських робіт для кожного.

Окрім того, з їхніх батьків буде стягнено по 3000 гривень моральної шкоди.