1

Рішенням суду була скасована Постанова франківських копів про адмінправопорушення згідно ст. 122 КУпАП з боку журналіста. Документ складений 21.02. 2016 року визнано незаконним. Штраф, який наклали на журналіста у сумі 225 грн., – скасований, а провадження у адмін.справі закрите. Рішення суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, 21 березня 2016.р. франківські поліцейські створили перешкоду руху автівки Мацьоцького на кільцевому перехресті в Івано-Франківську, через що водій виконав вимушену зупинку. Після цього, копи вирішили оштрафувати водія за порушення правил зупинки(п. 15.9 ПДР). Відео події нижче:

Водій намагався скористатись правом перенесення розгляду справи, ознайомлення з матеріалами справи(записи із нагрудних відео-реєстраторів патрульних) та залучення фахівця в галузі права. Утім, відповідне письмове клопотання складене на місці події згідно ст. 268 КУпАП копи безпідставно відхилили, не надавши при цьому письмового повідомлення про мотив своїх дій.

Раніше поліція взагалі скасувала свою постанову щодо Мацьоцького:

postsnjva matsofan

Проте, на цьому справа не завершиться. Оскільки за словами Віталія Мацьоцького судові розгляди та послуги юриста мали фінансовий характер та певні документи оформлені «заднім» числом, – журналіст має намір писати заяву у прокуратуру.