12 липня скандальний блогер, якого неодноразово називали проросійським, Анатолій Шарій оприлюднив відео “Хто злив інформацію про Зеленського і Мендель?” В своєму “розслідуванні” він вийшов на першоджерело повідомлень про вагітність прессекретарки від президента – за його словами, перший пост про це опублікував журналіст Роман Реведжук. А далі блогер розкриває всю схему розповсюдження чуток з Офісу Президента та згадує про історію з “замахом”.

Роман Реведжук не забарився з відповіддю. Він повідомив, що це чергова “заказуха” з метою не допустити оприлюднення в європейські медіа історій про корупцію та схеми в Україні.

Він підтвердив, що дійсно знайомий із Олександром Золотухіним, на якого нібито Офіс президента Володимира Зеленського планував повісити ліквідацію Шарія. До слова Золотухіна розшукував Інтерпол за злочини, скоєні на батьківщині, зокрема “вандалізм, викрадення людей, пограбування з застосуванням насильства і залякуванням, викрадення транспортних засобів і приналежність до злочинного угруповання”. Проте історія, яку Золотухін розповів, мало схожа на правду.

“Брехня Золотухіна розбивається в датах: я покинув Україну 25 лютого 2020 року, а Золотухін мені написав з проханням помогти йому в чомусь 4 травня 2020 року. Отже, що відбулося по порядку: як виявляється вся ця історія була не випадковістю і Золотухін не просто так набився до мене у знайомства. Так само, як і Шарій невипадково вчора розповів історію про мене, погрожуючи звертатися у європейські організації. Справа в тому, що мені вдалося втекти з України коли я отримав інформацію про те, що мене хочуть вбити”, – коментує Реведжук.

Світлина від РОМАН РЕВЕДЖУК.

Далі журналіст розповідає про “вихід” на нього російських медіа.

“За цей період, що я в Європі, довкола мене відбулося кілька дивних речей: власне як попередньо я розповів, знайомство з Золотухіним, після того як я йому розказав, що шукаю виходи на європейські медіа аби розказати про корупцію та схеми в Україні, він намагався мене сконтактувати з людиною, котра за його словами мала мене скомунікувати з міжнародними ЗМІ. Але мої джерела поінформували мене, що це працівник Департаменту захисту державності Служби безпеки України… Після цього на мене активно почали виходити російські медіа з пропозиціями записати інтерв’ю, після категоричної моєї відмови ворожим медіа, на мусорських зливних бачках появляється документ моєї співпраці з СБУ”, – розповідає журналіст.

Були й неодноразові спроби та намагання дискредитувати Реведжука та домогтися депортації в Україну.

“Далі історія завершується у розповідях Шарія з підтекстом нібито я щось там проти нього роблю на замовлення Офісу президента. Для чого це? Вони взяли замовлення від «мусорів» які не встигли реалізувати мою ліквідацію в Україні, а тому зараз ці плюгаві підстилки ФСБ виконують волю Авакова, щоб мене депортували з Європи. Для цього вони вибудували позицію, що я ніби то працюю на владу і зараз у Європі веду діяльність проти біженців переслідуваних владою. Робиться все для того, щоб мене повернути до України. Так друзі – це бажання мафіозно-олігархічної системи довести свою помсту мені до завершення. Та вони прорахувалися. Пам’ятаєте, я писав, що всю історію довкола мене будуть намагатися показати на рівні абсурду. Кримінальне провадження за фактом опублікованих плівок не порушують, заяви людей проігноровані, бо вони розігрують карту в кращих традиціях «мусорської» системи. Тому й розіграли інсценування історії з вбивством Шарія. Але мушу їм повідомити наперед, що хто на кого яму копає, той сам у неї лягає.

А «надутий шарік» котрий відмиває чеченсько-російські гроші в Європі, ухиляється від сплати податків і за них фінансує підривну діяльність, як в Україні так і в Європі обов’язково буде нести відповідальність. Російські ФСБ наплодили агентури багато в Євросоюзі”, – відмічає Реведжук.

А знайомство з Золотухіним, це, за твердження Реведжука, чергова схема.

“… при різних платних акціях владних протистоянь, коли відбувалися затримання поліцією, то Золотухіна відпускали у числі перших. Дивно – дуже дивно. Так само, як те, що він в Іспанії і живе недалеко від Шарія. А тепер розповідаючи історію іспанській поліції про феноменальне замовлення вбивства Шарія Офісом Зеленського, втягуючи туди моє прізвище, хоче зробити собі історію аби вийти на оправдальну статтю від Інтерполу та далі залишитись в Іспанії. Хитро продуманий план шарікових, скажіть.
Ось така друзі реальність українського помийного болота під назвою політика”, – резюмує Реведжук.

https://youtu.be/wTxDy3-vrU8

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!