Журналісти попросять допомоги для онкохворої колеги Оксани Кваснишин у депутатів Івано-Франківської облради

Щоб допомогти Оксані Кваснишин в Івано-Франківську почали робити різні заходи. Один із таких – благодійний показ вистави “Берестечко”(за історичним романом у віршах Ліни Костенко) від майстерні українського театру ҐЕРЦЬ (м. Дніпро). Виставу покажуть у середу, 29 березня, в Івано-Франківську, про це пишуть Версії з посиланням напише ГК.

“Запрошуємо всіх-всіх долучитися до місцевої журналістської спільноти з доброю справою! Ми об’єдналися, щоби допомогти своїй колезі Оксані Кваснишин. Нещодавно у неї виявили онкозахворювання. На лікування необхідно зібрати 60 тис. євро. Молоді театрали з Дніпра, які вперше поставлять в нашому місті “Берестечко” за Ліною Костенко, – охоче відгукнулися на нашу пропозицію, а ми в свою чергу пропонуємо кожному з Вас запрошення. Віримо, що спільно допоможемо Оксані”, – йдеться у повідомленні в соціальній мережі Фейсбук.

Вже у п’ятницю, 24 березня, журналісти сподіваються на суттєву допомогу від депутатів Івано-Франківської обласної ради. А поки запрошують усіх небайдужих долучитися до кампанії з поширеня інформації та запрошень про подію.

Стартова вартість запрошення на виставу – 200 гривень.